تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز

به منظور تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز شما می توانید با خیال آسوده به مرکز تعمیرات دلونگی مراجعه نموده و تعمیر وسیله را تحت شرایط استاندارد تجربه کنید. متاسفانه امروزه برخی از تعمیرکاران ناشی و کم تجربه که با سیستم ماکروفر آشنایی ندارند، نه تنها دقت بالایی در عیب یابی نداشته بلکه گاها منجر به خسارت های بیشتر در وسیله نیز می شوند. ما به شما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار به مرکز ما اعتماد کنید تا از سلامت وسیله خود اطمینان داشته باشید.

تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز
تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس مرکز تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز

04133869692

09929865974

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

خدمات تعمیر ماکروویو دلونگی در تبریز

1-   تعمیر وسیله در منزل شما

هدف تمامی خدمات ما در مرکز ، جلب رضایت مشتریان است. برای این منظور خدمات در محل را در نظر گرفته ایم. تنها وظیفه مشتری این است که با نزدیک ترین مرکز به محل زندگی خود تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارد. مشکل بررسی شده و در اسرع وقت تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل مراجعه می کند. در این صورت شما بر عملکرد مهندسین ما به صورت مستقیم نظارت خواهید داشت.

2-   ارائه گارانتی تعمیرات برای تعمیر ماکروویو

برای جلب اعتماد مشتریان و تضمین خدمات تعمیرکاران خود، موظف هستیم بعد از تعمیر ماکروفر برگه ضمانت نامه تعمیرات را به مشتریان تحویل دهیم. در صورتی که همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز نمود تعمیرکار موظف به تعمیر وسیله به صورت رایگان خواهد بود.

3-   ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب

همه مشتریان به دنبال این هستند که تعمیر ماکروویو با قیمتی مناسب انجام شود. چنین شرایطی در مرکز ما برای شما فراهم می شود. از یک سو مرکز هزینه ها را برای شما مقرون به صرفه محاسبه می کند و از سوی دیگر اگر گارانتی دستگاه منقضی نشده باشد، شما می توانید با ارائه آن به تعمیرکار از تخفیفات ویژه ضمانت نامه برخوردار شوید.

4-   ارائه مشاوره رایگان برای مشتریان

یکی از خدمات مرکز تعمیرات دلونگی ارائه مشاوره برای مشتریان به صورت تلفنی جهت تعمیر ماکروفر دلونگی در تبریز است. به هر حال در مدت زمان استفاده از وسیله، ممکن است برای شما سوالاتی در مورد برخی از کارایی های ماکروویو و یا مشکلات رخ داده در آن به وجود بیاید. در این صورت شما می توانید با مرکز تماس گرفته و از راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند شوید.