1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر دلونگی در لواسان

209 بازدید
تعمیر ماکروفر دلونگی در لواسان

نمایندگی تعمیرات دلونگی آمادگی خود را جهت تعمیر هر گونه وسیله برقی من جمله تعمیر ماکروفر دلونگی در لواسان اعلام می کند. اگر به دنبال این هستید که تعمیر وسیله را براساس اصول علمی و استاندارد انجام دهید، پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار به نمایندگی ما اعتماد نمایید. اطمینان خواهیم داشت که نتیجه این اعتماد، تجربه بسیاری خوبی برای شما مشتریان خواهد بود.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در لواسان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر ماکروویو دلونگی در لواسان

 

1-   ما ماکروویو شما را در منزل خودتان تعمیر خواهیم کرد.

به جرات می توان گفت که یکی از بهترین خدمات نمایندگی ما، تعمیر وسیله در منزل و بدون نیاز به جابجایی است. در این صورت مشتری نگران نحوه بردن ماکروفر به نمایندگی نخواهد بود. البته با این اقدام سعی داریم خدمات خود را در معرض مشتری قرار دهیم تا از این طریق اطمینان بیشتری به تعمیرکاران ما حاصل شود.

2-   برای تعمیر ماکروفر گارانتی تعمیرات ارائه می کنیم.

هر چند که به عملکرد تعمیرکاران خود اطمینان داریم اما با توجه به اینکه مشتریان ممکن است مردد باشند، تعمیرکاران خود را موظف نموده ایم بعد از تعمیر ماکروفر حتما گارانتی تعمیرات را ارائه کنند. براساس این ضمانت نامه در صورت بروی همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه، متعهد می شویم که بدون هزینه تعمیر ماکروفر را انجام دهیم.

3-   در مورد هزینه تعمیر وسیله آسوده خاطر باشید.

شک نداشته باشید که تحت نظر کارشناسان ما بهترین خدمات را با قیمتی مناسب دریافت خواهید نمود. به ویژه اینکه گارانتی وسیله به عنوان معیاری برای تخفیف در نظر گرفته می شود. البته تاریخ انقضای ضمانت نامه نباید گذشته باشد. از طرفی این گارانتی باید مهر تایید شرکت فروشنده را داشته باشد.

4-   درخواست شما در اسرع وقت رسیدگی می شود.

به هر حال برای همه مشتریان اهمیت دارد که تعمیر ماکروفر دلونگی در لواسان بزرگ و کوچک در کوتاه ترین زمان و اولین فرصت انجام گیرد. برای ما رضایتمندی مشتریان اهمیت دارد. لذا به محض ثبت درخواست شما توسط کارشناسان، تعمیرکار مربوطه براساس اولویت ها درخواست ها به منزل شما مراجعه می کند. رسیدگی به امور مشتریان براساس زمان ثبت درخواست ها خواهد بود.

 1669