1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

998 بازدید
درباره ما

قبل از اینکه در میان انواع برندهای تولید کننده ماکروفر انتخاب خود را انجام دهید، حتما به وجود نمایندگی های مجاز برای ارائه خدمات پس از فروش و حمایت از این برند توجه کنید. همان اندازه که خرید یک وسیله برقی با عملکرد و کیفیت بالا اهمیت دارد، وجود این مراکز نیز برای مواقعی که دستگاه خراب می شود بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل است که نمایندگی تعمیرات دلونگی در اغلب شهرهای ایران راه اندازی شده است.

به هر حال ممکن است روزی وسیله شما خراب شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. در این صورت شما دو انتخاب دارید. می توانید به سراغ تعمیرکاران معمولی بروید اما راه حل منطقی و مطمئن، مراجعه به مراکز معتبر است. نمایندگی ما با وجود کارشناسان و تعمیرکاران متخصص خود، تعمیر ماکروفر را در شرایط استاندارد و با اصول علمی انجام می دهند. در این صورت اطمینان خواهید داشت که بعد از تعمیر وسیله، عملکرد دستگاه همانند روز اول حفظ خواهد شد.

درباره ما

یکی از خدماتی که نمایندگی ما برای مشتریان در نظر گرفته است، تعمیر ماکروفر در منزل است. ما اجازه نمی دهیم مشتریان به جز نگرانی در مورد کیفیت تعمیر وسیله، نگران موضوعات دیگر باشد. به همین دلیل است که در اولین فرصت تعمیرکار را به منزل شما اعزام می کنیم . البته اطمینان داشته باشید که با وجود امکانات کامل در اختیار تعمیرکاران، کیفیت کار در حد استاندارد خواهد بود. شما می توانید تمامی روند کار را از نزدیک کنترل کنید.

مسئله بسیار مهم در تعمیر هر وسیله برقی، هزینه کار است. جالب است بدانید که برخی مشتریان به دلیل همین هزینه، تعمیر ماکروویو را به تاخیر می اندازند. اما لازم است بدانید که نمایندگی ما در ارائه خدمات با بهترین کیفیت و قیمت، شهرت داشته و علاوه بر تخفیفات خود، تخفیف مربوط به گارانتی وسیله را نیز در نظر گرفته است. در زمان خرابی ماکروفر حتما ضمانت نامه دستگاه را بررسی کنید. اگر گارانتی از نظر زمانی اعتبار داشته باشید آن را به تعمیرکار تحویل دهیم. در این صورت هزینه تمام شده کار برای شما کمتر خواهد بود.

 1669