1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

143 بازدید
نمایندگی تعمیرات دلونگی

شماره های نمایندگی تعمیرات دلونگی

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره نمایندگی تعمیرات دلونگی

قبل از اینکه در میان انواع برندهای تولید کننده ماکروفر انتخاب خود را انجام دهید، حتما به وجود نمایندگی های مجاز برای ارائه خدمات پس از فروش و حمایت از این برند توجه کنید. همان اندازه که خرید یک وسیله برقی با عملکرد و کیفیت بالا اهمیت دارد، وجود این مراکز نیز برای مواقعی که دستگاه خراب می شود بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل است که نمایندگی تعمیرات دلونگی در اغلب شهرهای ایران راه اندازی شده است.

خدمات ارائه شده توسط  نمایندگی تعمیرات دلونگی

یکی از مراکز معتبری است که شما مشتریان برای تعمیر هر کدام از وسایل برقی خود می توانند از آن کمک بگیرند نمایندگی تعمیرات دلونگی است.  در مدت استفاده از وسیله برقی برای نصب، راه اندازی و تعمیر دستگاه، برای دریافت خدمات پس از فروش می توانید بر روی نمایندگی ما حساب کنید. تمامی کارشناسان ما از مهارت علمی و عملی بالایی برای ارائه خدمات برخوردار هستند.

وجود نمایندگی های متعدد در شهرهای مختلف ایران کمک می کند تا شما بتوانید تحت نظر افراد متخصص، تعمیر وسیله برقی خود را پیش ببرید. توجه داشته باشید که  کوچکترین خطا در کار ممکن است منجر به خسارت هایی گردد که خرابی کامل دستگاه را در پی داشته باشد. شما تحت نظر نمایندگی ما و در نتیجه تحت شرایط علمی و  استاندارد از خدمات زیر برخوردار خواهید شد:

1-   تعمیر وسیله  برقی در منزل و در حضور مشتریان

نمایندگی ما خود را موظف می داند تعمیر هر کدام از وسایل برقی شما را در منزل شما انجام دهد. ما از این اقدام خود دو هدف داریم. با این کار، مشتری نگران چگونگی بردن وسیله به نمایندگی نبوده و  با خیال آسوده شاهد تعمیر وسیله خواهد بود. از سوی دیگر چون از نزدیک می توانید عملکرد تعمیرکار را دنبال کنید، اطمینان خواهید داشت که وسیله به خوبی و به صورت استاندارد تعمیر شده است.

2-   ارائه گارانتی تعمیرات برای تضمین خدمات

ما به تعمیرکاران و متخصصین خود اعتماد داشته و از کلیه خدمات آن ها حمایت می کنیم. اما به هر حال برای اطمینان خاطر مشتریان، گارانتی تعمیرات را بعد از پایان کار به مشتریان تحویل می دهیم. در صورت بروز همین  عیب در مدت تعیین شده،  نمایندگی موظف است به صورت رایگان با کیفیت بالا وسیله را تعمیر کند. لازم به ذکر است که اگر نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، تضمین می کنیم که تعمیرکاران ما از قطعات اصلی و با گارانتی طولانی مدت استفاده کنند.

3-   ارائه مشاوره رایگان برای مشتریان

یکی از مهمترین خدمات نمایندگی ما  برای مشتریان ارائه مشاوره رایگان به صورت تلفنی و بدون دریافت هزینه است. اگر در مورد کارایی وسیله، برخی عیوب رخ داده در آن و… سوالی داشته باشید می توانید با نمایندگی تماس بگیرید. کارشناسان متخصص ما  به صورت رایگان و به بهترین شکل شما را راهنمایی خواهند کرد.

4-   ارائه بهترین خدمات با قیمت مناسب

شما حق دارید به دنبال دریافت بهترین خدمات با قیمت مناسب باشید. در شرایط اقتصادی فعلی، خرید و تعمیر وسایل برقی هزینه بر هستند. تحت نظر نمایندگی ما و با حمایت کارشناسان حرفه ای ما، از بهترین خدمات با قیمت مناسب بهره مند خواهید شد. این مرکز برای همه مشتریان تخفیفاتی ویژه ای در نظر گرفته است. از سویی دیگر تخفیفات ویژه گارانتی وسیله برقی را نیز نباید فراموش کرد. در صورتی که ضمانت نامه اعتبار زمانی داشته باشد، حتما آن را به تعمیرکار تحویل دهید تا قیمت نهایی برای شما کمتر محاسبه شود.

چگونه از حمایت نمایندگی تعمیرات دلونگی برخوردار شویم

اگر به دنبال این هستید که از خدمات نمایندگی ما استفاده کنید باید به صورت زیر عمل نمایید:

1-   تماس با نمایندگی تعمیرات دلونگی در نزدیکی محل سکونت خود

این نوید را به مشتریان می دهیم که نمایندگی در اغلب شهرهای ایران دارای چندین شعبه است در نتیجه مشتریان می توانند از تعمیر وسیله خود را تحت نظر افراد متخصص انجام دهند. شما در ابتدا باید با ما تماس گرفته و درخواست خود را با کارشناسان در میان بگذارید.

2-   مراجعه تعمیرکار به منزل مشتری

همانگونه که بیان کردیم کلیه خدمات نمایندگی در منزل مشتری انجام می گیرد. به محض تماس مشتری و در اولین فرصت تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما خواهد آمد.  نیازی به جابجایی دستگاه نبوده و از سویی می توانید ناظر بر اعمال تعمیرکار باشید.

3-   تحویل گارانتی تعمیرات از تعمیرکار

فراموش نکنید که تعمیرکار باید در پایان تعمیر وسیله حتما گارانتی تعمیرات را به شما تحویل دهد. این قانون نمایندگی است که تعمیر کلیه وسایل با گارانتی انجام گیرد. ممکن است همین عیب مجددا بروز نموده و به همین دلیل مشتریان نگران این موضوع هستند. در صورتی که این مشکل در مدت تعیین شده در گارانتی روز نمود، مسئولیت تعمیر آن بر عهده تعمیرکار خواهد بود. در این صورت مشتری به هیچ عنوان نباید هزینه ای پرداخت نماید.

 1669