1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه

230 بازدید
تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه

نمایندگی تعمیرات دلونگی به شما اطمینان می دهد که تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه به صورت علمی و استاندارد انجام گیرد. آنچه که تضمین کننده کیفیت خدمات ماست، وجود نیروهای حرفه ای و ماهری است که از نظر علمی قدرت بالایی در تعمیر انواع وسایل برقی دارند. از سوی دیگر در مرکز ما همه متخصصین موظف هستند دوره های عملی نمایندگی را سپری کنند تا سرعت و دقت بالایی در عیب یابی ماکروویو داشته باشند.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر ماکروویو دلونگی در اندیشه

 

خوشبختانه امروزه در شهرهای مختلف ایران شعبه های متعددی از نمایندگی تاسیس شده اند تا مردم برای تعمیر ماکروویو خود بتوانند از نیروهای متخصص کمک بگیرند. تحت نظارت کارشناسان ما خدمات زیر ارائه می شود:

1-   هزینه مناسب تعمیر وسیله برقی کاملا اقتصادی خواهد بود.

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان برای تعمیر ماکروویو، هزینه تعمیر است. نمایندگی ما سعی می کند هزینه های اضافی را کاهش دهد تا این قیمت برای شما مناسب باشد. از طرفی اگر گارانتی وسیله برقی اعتبار دارد، فراموش نکنید که با تحویل آن به تعمیرکار می توانید از تخفیفات بیشتری برخوردار شوید.

2-   تعمیر ماکروویو در منزل شما انجام خواهد گرفت.

با حمایت نمایندگی ما نیازی نیست برای تعمیر ماکروفر به نمایندگی مراجعه کنید بلکه ما تعمیرکار را به منزل ما اعزام می کنیم. در اولین فرصت کارشناس مربوطه به خانه شما آمده و با لوازم کامل تعمیر وسیله را در حضور خودتان انجام خواهد داد. با این اقدام نه تنها نگرانی مشتری برای انتقال وسیله به مرکز رفع شده بلکه از نزدیک می توانید عملکرد تعمیرکار را دنبال کنید.

3-   گارانتی تعمیر ماکروویو را تحویل بگیرد.

مشتریان زمانی به نمایندگی اعتماد می کنند که تضمینی برای خدمات ارائه شده وجود داشته باشد. به همین دلیل نمایندگی ما تعمیرکاران را موظف نموده است بعد از تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه ضمانت نامه تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. براساس قوانین این گارانتی، اگر مجددا این عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز نمود مسئولیت تعمیر آن بر عهده ما خواهد بود. مشتری در این زمان هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند و البته کیفیت خدمات هیچ افتی نخواهد داشت.

کارایی و قدرت بالا همان چیزی است که کاربر از هر دستگاهی انتظار دارد و این همان چیزی است که لوازم خانگی دلونگی به شما ارزانی می دارد.

چیزی که مشتریان نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه را راغب به تعمیرات دستگاه خود می کند، همین کیفیت بی بدیل در ساخت و کارکرد دستگاه ماکروفر است.

بنابراین در صورتی که برای ماکروفر شما مشکلی رخ داد اصلا جای نگرانی نیست. با توجه به پر جمعیت بودن شهر اندیشه، در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان جهت تعمیر ماکروفر دلونگی در اندیشه نمایندگی تعمیرات دلونگی در این شهر نیز فعالیت خود را با حضور متخصصین شروع نموده است. شما می توانید با خیال آسوده به تعمیرکاران ما اعتماد نموده و اطمینان داشته باشید که دستگاه ماکروفر شما همانند روز اول به شما تحویل داده خواهد شد.

 

با رعایت نکات زیر می توانید از بروز مشکلات متعددی برای ماکروفر دلونگی خود جلوگیری کنید

 

·       محل مناسبی برای قرار دادن ماکروفر در آشپزخانه انتخاب کنید.

·       هنگامی که از ماکروفر استفاده نمی کنید آن را خاموش کرده و از برق بکشید.

·       هنگام تمیز کردن ماکروفر دقت لازم را داشته باشید.

·       از محافط برق مناسب برای دستگاه ماکروفر خود استفاده کنید.

·       اگر کودک خردسال دارید بهتر است دستگاه ماکروفر را در دسترس کودکان قرار ندهید.

·       از رسیدن رطوبت به دستگاه ماکروفر خود جلوگیری کنید.

·       از ضربه زدن یا فشار به دستگاه ماکروفر هنگام جا به جایی خودداری کنید.

اصلی ترین دلیل برای انتخاب نمایندگی مجاز، ارائه گارانتی و تضمین کیفیت پس از هرگونه عیب یابی و تعمیر می باشد. آنچه که تضمین کننده کیفیت خدمات ما است، وجود نیروهای حرفه ای و ماهری است که از نظر علمی قدرت بالایی در تعمیر انواع وسایل برقی دارند. از سوی دیگر در مرکز ما همه متخصصین موظف هستند دوره های عملی نمایندگی را سپری کنند تا سرعت و دقت بالایی را در عیب یابی ماکروفر داشته باشند.

 

آشنایی با برنامه ‌های ماکروفر دلونگی

 

·       سرخ کن (GRILL ): از این حالت برای برشته کردن یا پختن سطوح غذا استفاده می‌ شود .

·       ماکروفر  (MICRO ): از این حالت جهت پختن و داغ کردن توسط امواج ماکروفر استفاده می‌ شود.

·       یخ زدائی  (DEFROST ) : از این برنامه برای آمادگی قبل از پخت مواد یا غذاهای یخ زده استفاده می‌ شود .

کانوکشن  (CONVECTION ) :  از این حالت برای پیش گرمایش ( گرم کردن کوره دستگاه ) و یا پخت کیک و شیرینی استفاده می ‌شود.

چرا نمایندگی تعمیرات ماکروفر دلونگی در کرج

برای تعمیر لوازم منزل دلونگی از قطعات اصلی و با دوام استفاده می کنیم.

عیب یابی و رفع مشکل در کم ترین زمان انجام می دهیم.

سرویس دستگاه پس از تعمیرات انجام می گیرد.

دستور کار این مجموعه بر اساس اولویت خود یعنی تعمیرات به جای تعویض قطعه می باشد.

 1669