1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر دلونگی در رشت

261 بازدید
تعمیر ماکروفر دلونگی در رشت

تحت نظر تعمیرکاران حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات دلونگی نگران کیفیت تعمیر ماکروفر دلونگی در رشت نباشید. به شما اطمینان می دهیم که تعمیر این وسیله براساس اصول علمی و استاندارد انجام گرفته و کارایی وسیله همانند روز اول حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که هر اندازه عیب یابی دقیق تر باشد، تعمیر دستگاه هم دقیق تر و علمی تر انجام می گیرد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر ماکروویو دلونگی در رشت

 

کارشناسان ما با تخصص علمی و عملی خود در تعمیر هر مدل ماکروویو این امکان را فراهم می کنند که خدمات مرکز در حد استاندارد ارائه گردد:

1-   مشاوره رایگان برای مشتریان ارائه می شود.

شما می توانید برای دریافت پاسخ هر گونه سوال خود در مورد ماکروویو با نمایندگی تماس گرفته و با کارشناسان صحبت کنید. متخصصین ما به شما راهنمایی می کنند. همچنین در صورتی که مشکل به وجود آمده در وسیله به حدی بوده که به تشخیص مهندسین ما امکان رفع آن توسط خود مشتری وجود داشته باشد، با راهنمایی تلفنی و به صورت رایگان به شما کمک خواهیم کرد.

2-   تعمیر ماکروویو در منزل انجام می گیرد.

با وجود نمایندگی ما جایی برای نگران چگونگی بردن وسیله به مرکز نباشید بلکه ما روند کار را برعکس کرده ایم. به این معنا که بعد از  تماس شما با مرکز، تعمیرکار با امکانات کامل به منزل شما مراجعه می کند تا در حضور خودتان و در کوتاه ترین زمان عیب یابی و تعمیر دستگاه را انجام دهد. از بابت کیفیت کار اطمینان داشته باشید.

3-   بهترین خدمات را با هزینه مناسب دریافت کنید.

در نمایندگی تعمیرات دلونگی مشتریان جهت تعمیر ماکروفر دلونگی در رشت بهترین خدمات را با قیمتی مناسب دریافت خواهید نمود. از یک سو مرکز ما جهت رضایتمندی مشتریان خود، هزینه ها را تا جایی که امکان دارد به نفع مشتریان کاهش دهد. همچنین ضمانت نامه وسیله به عنوان معیاری برای اعمال تخفیفات در نظر گرفته می شود. بنابراین در پایان کار حتما گارانتی را بررسی نموده و اگر تاریخ آن منقضی نشده به تعمیرکار تحویل دهید تا قیمت نهایی برای شما مقرون به صرفه باشد.

 1669