ماکروفر دلونگی MW 602

ماکروفر دلونگی MW 602

گنجایش ماکروفر دلونگی مدل MW 602 ، به صورت دقیق 24 لیتر می باشد. هر چه گنجایش ماکروفر بیشتر باشد سایز آن بزرگتر می شود. توان خروجی ماکروفر 900 وات و توان خروجی گریل 1000 وات است. قطر صفحه گردان ماکروفر MW 602 ، 31.4 سانتی متر می باشد.

ویژگی ها

·       ماکروفر مدل MW 602  سه عملکرد مختلف برای پخت انواع غذاها دارد. استفاده از ماکروفر به تنهایی، استفاده از گریل و استفاده از ماکروفر و گریل همزمان با هم.

·       این ماکروفر با 5 سطح مختلف غذاها را می پزد. با این وجود برای هر نوع غذا می توانید یک حرارت را انتخاب کنید. ماکروفر مدل MW 602 یک توان برای گریل کردن دارد.

·       در حالت پخت ترکیبی ماکروفر مدل  MW 602 دارای 3 گزینه دمایی برای انتخاب می باشد.

·       این مدل ماکروفر دارای برنامه یخ زدایی می باشد. در این صورت به راحتی یخ مواد غذایی داخل فریزر را باز می کنید.

·       درب ماکروفر مدل MW 602  از بالا به پایین باز می شود.

·       این ماکروفر مجهز به برنامه گرم نگهدار می باشد. با این برنامه گرمای غذا بدون پخت بیشتر حفظ می شود.

·       ماکروفر مدل MW 602  یک برنامه پخت 30 دقیقه ای با عملکرد خاموش شدن خودکار و همچنین علامت صوتی پایان زمان پخت را نیز دارد. این برنامه برای پخت غذاهایی مثل پیتزا که تقریبا نیم ساعت زمان نیاز دارند مناسب است.

·       این مدل ماکروفر یک پایه سیمی برای کباب کردن دارد. همچنین بدنه داخلی آن از جنس لعاب بوده و کیفیت بالایی دارد. این پوشش لعابی کار تمیز کردن ماکروفر را بسیار آسان کرده است.

·       ماکروفر دلونگی مدل MW 602  از نظر اندازه برای زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت مناسب است. همچنین برای آشپزخانه های کوچک نیز انتخاب مناسبی می باشد، چون فضای کمی را اشغال می کند.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.