ماکروفر دلونگی مدل MW 663

ماکروفر دلونگی مدل MW 663

ماکروفر دلونگی مدل MW 663 یک وسیله برای پخت آسان انواع غذا ها می باشد. این ماکروفر 24 لیتر است. 3 برنامه مختلف برای پخت دارد، که شامل فقط ماکروفر با توان 1400 وات، فقط گریل با توان 1000 وات و پخت همزمان ماکروفر+گریل است. این ماکروفر دارای کنترل گرهای الکترونیکی برای استفاده آسان می باشد.

ویژگی ها

·       ماکروفر دلونگی مدل MW 663 ، 5 سطح دما برای ماکروفر و یک سطح برای گریل دارد.

·       دکمه الکترونیکی برای عملکرد یخ زدایی کار را بسیار آسان کرده است. با فشار یک دکمه می توانید یخ غذاها را در کمترین زمان باز کنید.

·       ماکروفر مدل MW 663  یک برنامه سریع از پیش تنظیم شده برای درست کردن انواع نوشیدنی ها، پیتزاها و غذاهای آماده دارد.

·       این ماکروفر دارای یک تایمر با تنظیم زمان 60 دقیقه با قطع خودکار عملکرد می باشد. یعنی ماکروفر روی هر زمانی تنظیم شود پس از اتمام زمان پخت ماکروفر به طور اتوماتیک خاموش شده و پخت متوقف می شود.

·       ماکروفر دلونگی MW 663  مجهز به سیستم اعلام پایان زمان تنظیم شده می باشد. یعنی پس از پخت غذا در زمان معین شده ماکروفر آلارم می زند.

·       ماکروفر مدل MW 663  دارای قفل سپر ایمنی و عملکرد نگه داشت زمان می باشد. یعنی اگر مشکلی در پخت به وجود بیاید می توانید به راحتی زمان را نگه داشته و ماکروفر را خاموش کنید.

·       این ماکروفر مجهز به یک پایه سیمی متوسط برای گریل کردن می باشد. قطر صفحه گردان آن نیز 31.5 سانتی متر است.

·       ماکروفر دلونگی مدل  MW 663 ظاهری زیبا دارد و با خرید آن می توانید هم در زمان پخت غذاها صرفه جویی کنید و هم آشپزخانه خود را زیباتر کنید.

6 دیدگاه

 • نادیا

  سلام من دفترچه راهنمای مدلmw663fرومیخواستم یاویدیوی اموزشی پیدانمیکنم میشه کمکم کنید

  • delonghifixer

   سلام لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • سید مصطفی

  سلام
  ببخشید چطور باید باهاش پیتزا درست کرد ؟

  • delonghifixer

   لطفا دفترچه راهنما رو مطالعه کنید

 • مهناز کرمانی

  سلام خوب برنامه های پخت و دگمه ها رو نگفتین فقط میگید یه دگمه برای یخ زدایی داره خوب کدوم دگمه

  • delonghifixer

   لطفا دفترچه راهنما رو مطالعه کنید

 • یک دیدگاه بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.