ماکروفر دلونگی مدل MW 865 F

ماکروفر دلونگی مدل MW 865 F

ماکروفر دلونگی مدل MW 865 F با توجه به اینکه 30 لیتر ظرفیت دارد از نظر سایز بزرگ می باشد. توان این ماکروفر 1550 وات می باشد، که نشان از حرارت بالای آن دارد. 5 سطح گرمایی مختلف پخت انواع غذاها را برای خانواده امکان پذیر می کند. ماکروفر مدل MW 865 F کنترلگرهای الکترونیکی برای استفاده آسان از آن را دارد.

ویژگی ها

·       ماکروفر دلونگی مدل MW 865 F  مجهز به فن هوای گرم می باشد، این فن گرما را به طور یکنواخت در داخل محفظه ماکروفر پخش می کند.

·       این ماکروفر یک صفحه گردان به قطر 31 سانتی متر دارد که می توان برای ظرف های مستطیلی آن را خارج کرد.

·       ماکروفر مدل  MW 865 F  مجهز به یک کلید برای گرم کردن سریع غذا از 30 ثانیه تا 3 دقیقه می باشد.

·       این ماکروفر می تواند بدون اینکه عملیات پخت روی غذا انجام دهد آن را گرم نگه دارد.

·       ماکروفر دلونگی MW 865 F  دارای یک سیستم دوگانه می باشد. با این برنامه ماکروفر سریع تر به دمای مورد نظر می رسد و پخت غذا یکدست تر انجام می شود.

·       با یک ترموستات می توانید دمای ماکروفر را از 60 تا 220 درجه سانتی گراد تغییر داد.

·       ماکروفر مدل MW 865 F  می تواند همزمان یخ مواد غذایی را باز کرده و شروع به پخت آن کند. این برنامه برای غذاهای نیمه آماده مناسب است.

·       این ماکروفر دارای 5 حالت ترکیبی برای پخت می باشد. این 5 حالت شامل ماکروفر، گریل، فن هوای گرم، ماکروفر + گریل، ماکروفر + فن هوای گرم است.

·       ماکروفر دلونگی مدل MW 865 F  یک تایمر 99 دقیقه ای دارد که با اعلام پایان زمان تنظیم شده برای پخت به طور خودکار قطع شده و دستگاه خاموش می شود.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.