1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماکروفر دلونگی

254 بازدید
تعمیر ماکروفر دلونگی

در صورتی که برای تعمیر ماکروفر دلونگی به دنبال یک مرکز معتبر هستید ما به شما نمایندگی تعمیرات دلونگی را پیشنهاد می دهیم. ماکروفر به عنوان یکی از وسایل کمکی در خانه است که به شما به ویژه خانم های شاغل کمک می کند تا آشپزی سریع تر و آسان تری داشته باشند. در صورتی که این وسیله خراب شد نباید عجله کنید بلکه یک مرکز معتبر را یافته و از تعمیرکاران حرفه ای کمک گیرید.

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

نکته بسیار مهم در زمان خرید در زمان خرید ماکروویو، علاوه بر اینکه باید به فکر انتخاب یک برند معتبر باشید بلکه دقت کنید آیا  نمایندگی تعمیرات خدمات پس از فروش برای این برند را ارائه می کند تا خیر. کارشناسان ما در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیر انواع مدل های ماکروفر به شما کمک خواهند کرد.

 

شماره های نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی

 

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان

86018379 , 88109454

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین

55398526

66479040

نمایندگی تعمیر ماکروویو جنوب تهران

88046995

66479040

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد

 22175108 , 88373780 , 22097717 , 22377790

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد

44846113 , 44279186 , 44601038 , 44401811

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان

88046995 , 88109454 , 88373780 , 86018379

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه

22752387 , 22913623 , 22837947 , 22377790 , 22175108

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک

22837947

22487267

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر

22837947 , 22175108 , 22752387

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک

88109454 , 86018379 , 88624854 , 22228300

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساغدوش – جماران

22913623 , 22752387 , 22837947

شماره های مناطق فرشته – الهیه

22913623

22097717

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند

 22377790 , 22837947 , 88624854

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو

77592019

77043466

نمایندگی تعمیر کرج

۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

نمایندگی تعمیر شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۶۴۰۴

 

خدمات ارائه شده به منظور تعمیر ماکروویو دلونگی

 

پیشنهاد می کنیم برای تعمیر ماکروفر حداقل یکبار به نمایندگی ما اعتماد کنید تا در بهترین شرایط تعمیر وسیله خود را انجام دهید. در این صورت از خدمات زیر برخوردار خواهید شد:

1-   تعمیر ماکروفر را در منزل خودتان انجام خواهیم داد.

یکی از نگرانی های مشتریان در زمان خرابی وسیله این است که چگونه باید دستگاه را به مرکز ببرند. البته درست است که ماکروویو دردسر چندانی برای انتقال ندارد ولی به هر حال نگرانی آسیب در حین جابجایی با مشتری خواهد بود. تحت نظر نمایندگی ما، تنها وظیفه مشتری این است که با مرکز تماس گرفته و درخواست خود  را با کارشناسان در میان بگذارد. از این پس تمامی امور را به ما بسپارید. تعمیرکار در کوتاه ترین زمان  با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کند. شما می توانید عملکرد تعمیرکار ار تحت نظر داشته باشید.

2-   برای تعمیر ماکروفر گارانتی تعمیرات را ارائه خواهیم کرد.

ما به عملکرد تعمیرکاران خود اطمینان داریم چرا که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی، توانایی بالایی در تعمیر ماکروویو دارند. با این حال  مشتریان حق دارند نگران کیفیت خدمات تعمیرکاران ما بوده و به فکر احتمال وقوع مجدد همین عیب باشند. نمایندگی ما تعمیرکاران را موظف می کند که  بعد از پایان کار، گارانتی تعمیرات را به مشتریان تحویل دهند. بر طبق قوانین مندرج در ضمانت نامه، اگر همین عیب مجددا در مدت معلوم  بروز نمود، مسئولیت تعمیر آن با تعمیرکاران ما خواهد بود.

3-   بهترین خدمات با قیمت مناسب ارائه خواهد شد.

با وجود نمایندگی ما، نگرانی از بابت هزینه تعمیرات نداشته باشید. سعی بر این داریم که تخفیفات ویژه را برای مشتریان در نظر بگیریم تا از نظر مالی در تنگنا نباشید. بر همین اساس اگر گارانتی ماکروفر اعتبار زمانی داشته باشد،  با تحویل  ضمانت نامه به تعمیرکار هزینه کمتری پرداخت خواهیم نمود. این گارانتی باید مهر تایید شرکت فروشنده را داشته باشد.

4-   مشاوره رایگان را برای مشتریان در نظر گرفته ایم.

در مدت زمانی که مشتریان از ماکروفر استفاده می کنند ممکن است برای آشنایی بیشتر با کارایی این وسیله و یا رفع برخی از عیوب سطحی، نیاز به کمک داشته باشند. در این صورت می توانید با نمایندگی تماس گرفته و از راهنمایی های کارشناسان ما به صورت رایگان بهره مند شوید.

 

مراحل تعمیر ماکروفر دلونگی توسط نمایندگی

 

به منظور تعمیر ماکروفر تحت نظر تعمیرکاران متخصص باید به صورت زیر عمل نمود:

1-   تماس با نمایندگی تعمیرات در محل زندگی خود

خوشبختانه نمایندگی ما در اغلب شهرهای ایران دارای نمایندگی تعمیرات است. در نتیجه در ابتدا نزدیک ترین نمایندگی به محل زندگی خود را یافته و با آن تماس بگیرید. کارشناسان ما با شما صحبت نموده و سعی می کنند عیب یابی اولیه را انجام دهند.

2-   اعزام تعمیرکار در اولین فرصت به منزل مشتری

همانگونه که بیان کردیم از جمله خدمات نمایندگی، مراجعه تعمیرکار به منزل مشتری جهت تعمیر ماکروویو است. کلیه وسایل مورد نیاز در اختیار تعمیرکار قرار خواهد گرفت تا به بهترین شکل ممکن عیب موجود رفع گرد. تعمیرکاران براساس اولویت تماس مشتریان به منزل آن ها اعزام می شوند.

3-   ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان

نمایندگی ما با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود، تعمیرکاران را موظف نموده است در پایان تعمیر ماکروفر دلونگی حتما ضمانت نامه تعمیرات را به مشتری تحویل دهند ممکن است همین عیب مجددا روز نماید. ما متعهد می شویم اگر همین عیب در مدت تعیین شده در ضمانت نامه رخ بدهد، مسئولیت رفع آن با مشتری بوده و نیازی  به پرداخت هزینه از جانب مشتریان نخواهد بود.

از برندهای معروف ایتالیا که شاید اگر دستگاه های قدیمی آن را استفاده کرده باشید متوجه کیفیت و راندمان بالای این دستگاه می شوید. کارایی و قدرت بالا همان چیزی است که کاربر از هر دستگاهی انتظار دارد و این همان چیزی است که لوازم خانگی دلونگی به شما ارزانی می دارد.

چیزی که مشتریان نمایندگی تعمیر ماکروفر دلونگی در همه جا را راغب به تعمیرات دستگاه خود می کند، همین کیفیت بی بدیل در ساخت و کارکرد دستگاه ماکروفر است.

این برند با بیش یک قرن سابقه در مرتفع کردن نیاز مشتریان خود بر قله کیفیت و افتخار قرار دارد.

همانند هر شرکت موفق دیگری ابتدا از کارگاه کوچکی کار خود را شروع کرد و اکنون در 112 کشور دنیا نمایندگی فروش، سرویس، نگهداری و تعمیر با برند دلونگی وجود دارد.

شاید برایتان جالب باشد دلونگی سهامدار عمده ی شرکت لوازم خانگی کنوود انگلیس است و با توجه به حضور پر رنگ کنوود در آسیا حضور پر رنگ تری در شرق آسیا پیدا کرده است.

ماکروفر به عنوان یکی از وسایل برقی در آشپزخانه است که به شما و به ویژه خانم های شاغل کمک می کند تا آشپزی سریع تر و آسان تری داشته باشند. در صورت خرابی این وسیله مرکز تعمیرات معتبری را یافته و از تعمیرکاران حرفه ای کمک گیرید. نکته بسیار مهم در زمان خرید ماکروفر، علاوه بر اینکه باید به فکر انتخاب یک برند معتبر باشید بلکه دقت کنید آیا  نمایندگی تعمیرات خدمات پس از فروش برای این برند را ارائه می کند یا خیر.

 

مشکلات رایج ماکروفر دلونگی که نیاز به تعمیر دارد به شرح زیر می باشد:

 

1.     گریل دستگاه ماکروفر از کار افتاده است.

2.     درب دستگاه ماکروفر به خوبی بسته نمی شود.

3.     ظرف دستگاه ماکروفر به خوبی نمی چرخد و کار نمی کند.

4.     دستگاه ماکروفر دارای اتصال برق بوده و خاموش و روشن شود.

5.     پس از تنظیم زمان دستگاه ماکروفر به صورت اتوماتیک خاموش نمی شود.

6.     یکی از مشکلات رایج دستگاه ماکروفر این است که پس از اتصال دستگاه به برق روشن نمی شود.

7.     دمای دستگاه ماکروفر تنظیم نمی شود و در نتیجه برخی غذاها را می سوزاند و یا بالعکس گرم نمی کند.

8.     دکمه های دستگاه ماکروفر در اثر کارکرد زیاد یا فشار ، فرو رفته اند و نمی توان از آن ها استفاده کرد.

9.     سینی داخل ماکروفر به اندازه کافی داغ نمی شود یا بیش از حد داغ می شود که باعث سوختن مواد غذایی می شود.

در صورتی که برای تعمیر ماکروفر دلونگی به دنبال یک مرکز تخصصی معتبر هستید ما به شما نمایندگی تعمیرات دلونگی را پیشنهاد می کنیم. کارشناسان ما در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیر انواع مدل های ماکروفر به شما کمک خواهند کرد.

 

مراحل تعمیر ماکروفر دلونگی توسط نمایندگی ما

 

عملکرد تعمیرکاران متخصص ما به منظور تعمیر ماکروفر به صورت زیر می باشد:

1- تماس با نمایندگی تعمیرات در محل زندگی خود

خوشبختانه نمایندگی ما در اغلب شهرهای ایران دارای نمایندگی تعمیرات است. در نتیجه در ابتدا نزدیک ترین نمایندگی به محل زندگی خود را یافته و با آن تماس بگیرید. کارشناسان ما با شما صحبت نموده و سعی می کنند عیب یابی اولیه را انجام دهند.

2-  اعزام تعمیرکار در اولین فرصت به منزل شما

از جمله خدمات نمایندگی، مراجعه تعمیرکار به منزل مشتری جهت تعمیر ماکروفر است. تعمیرکاران براساس اولویت تماس مشتریان به منزل آن ها اعزام می شوند. کلیه وسایل مورد نیاز در اختیار تعمیرکار قرار خواهد گرفت تا به بهترین شکل ممکن عیب موجود در دستگاه شما رفع گردد.

3- ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان

نمایندگی ما با هدف جلب اعتماد و رضایت مشتریان خود، تعمیرکاران را موظف نموده است در پایان تعمیر ماکروفر دلونگی حتما ضمانت نامه تعمیرات را به مشتری تحویل دهند، زیرا ممکن است همین عیب مجددا بروز نماید. ما متعهد می شویم اگر همین عیب در مدت زمان تعیین شده در ضمانت نامه رخ بدهد، مسئولیت رفع آن با ما بوده و نیازی  به پرداخت هزینه از جانب مشتریان نخواهد بود.

 

خدمات ارائه شده به منظور تعمیر ماکروفر دلونگی در منزل

 

تعمیر در منزل دارای مزیت هایی از جمله کاهش هزینه ها ، سرعت بخشی در تعمیرات ، بالا رفتن رضایت مشتری ، نظارت بر تعمیرات می باشد. پیشنهاد ما به شما این است که برای تعمیر ماکروفر حداقل یکبار به نمایندگی ما اعتماد کنید تا در بهترین شرایط تعمیر وسیله خود را انجام دهید. در این صورت از خدمات زیر برخوردار خواهید شد:

1- مشاوره رایگان را برای مشتریان در نظر گرفته ایم.

در مدت زمانی که مشتریان از ماکروفر استفاده می کنند ممکن است برای آشنایی بیشتر با کارایی این وسیله و یا رفع برخی از عیوب سطحی، نیاز به کمک داشته باشند. در این صورت ما شما را راهنمایی خواهیم کرد

2- تعمیر ماکروفر را در منزل خودتان انجام خواهیم داد.

یکی از نگرانی های مشتریان در زمان خرابی دستگاه مورد نظر این است که چگونه باید دستگاه را به مرکز تعمیر ببرند. تحت نظر نمایندگی ما، تنها وظیفه مشتری این است که با مرکز تماس گرفته و درخواست خود  را با کارشناسان در میان بگذارد. از این پس تمامی امور را به ما بسپارید. چرا که تعمیرکار در کوتاه ترین زمان  با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه می کند و شما می توانید عملکرد تعمیرکار را تحت نظر داشته باشید.

3-  برای تعمیر ماکروفر گارانتی تعمیرات را ارائه خواهیم کرد.

ما به عملکرد تعمیرکاران خود اطمینان کامل داریم چرا که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی، توانایی بالایی در تعمیر ماکروفر دارند. نمایندگی ما تعمیرکاران را موظف می کند که  بعد از پایان کار، گارانتی تعمیرات را به مشتریان تحویل دهند. بر طبق قوانین مندرج در ضمانت نامه، اگر همین عیب مجددا در مدت معلوم  بروز نمود، مسئولیت تعمیر آن با تعمیرکاران ما خواهد بود.

4-  بهترین خدمات با قیمت مناسب ارائه خواهد شد.

با وجود نمایندگی شرکت ما، نگرانی از بابت هزینه تعمیرات نداشته باشید، چرا که سعی بر این داریم تخفیفات ویژه را برای مشتریان در نظر بگیریم تا از نظر مالی در تنگنا نباشید. بر همین اساس اگر گارانتی ماکروفر اعتبار زمانی داشته باشد،  با تحویل  ضمانت نامه به تعمیرکار هزینه کمتری پرداخت خواهید نمود. لازم به ذکر است که این گارانتی باید مهر تایید شرکت فروشنده را داشته باشد.

 1669